Bilinçli Ebeveynler Okulu

Bilinçli aileler okulu eğitimi projemizle şimdiye kadar 15.000’den fazla aileye ulaştık şimdi tüm Türkiye’ye ulaşmayı hedefleyen projemizle belediyelerimizden başlayarak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz.

Bilinçli ebeveynler (Aileler) Okulu projesi bir anne – baba okulundan çok daha fazlasıdır. Gerçek vaka analizli, interaktif, dinamik anlatım şekli ailelerimizi sorgulamaya, analiz etmeye, araştırmaya sevk eder. Herhangi bir sorun varsa onun köküne inmenizi sağlayarak tekrar bur sorunun yaşanmamasını sağlar.

Hepimiz bir ebeveynin çocuklarıyız ve hepimiz birer ebeveyn adayız. Çocuklarımız var ise çalışma saatleri dahil her an çocuklarımızı düşünür ve onların mutluluğu için çalışırız.

Bilinçli Ebeveynler Okulu:
– Tüm ebeveyn adaylarına
– 0-20 yaş arası çocukları olanlara

Aile içi iletişim, problem çözme, empatik iletişim, zamanı iyi kullanma, çocuk gelişimi, kişisel gelişim ve problem çözme gibi konuları kapsamaktadır. Çünkü eğer ebeveynsek kişisel gelişim yetilerine sahip olmamız gerek.

Bilinçli Ebeveynler Okulu eğitimlerini çalışan anne ve babalar çok sevdi. 

Bilinçli Ebeveynler Okulu eğitimlerinde; 
– Çocuk Gelişimi
– Aile Danışmanlığı
– Kişisel Gelişim eğitimlerini birleştirdik.

Yalnızca Eğitim vermiyoruz birde Bilinçli Ebeveyn Eğitmeni Yetiştiriyoruz.

– Bilinçli Ebeveynler sertifikası vererek ömür boyu hem ailelerine hem de sosyal sorumluluk projelerinde aktif eğitimci olmalarını sağlıyoruz.

Bizim Gözümüzle Bilinçli Ebeveynler Okulu
“Çocuklar, anne ve babalarının kendilerini fark etmesi için uğraşır. Ebeveynler de çocuklarının kendi başlarına yaşamalarını öğrenmeleri için çaba sarf ederler. Ne garip çelişkidir ki, her iki tarafın aynı şeyi istemesine rağmen sorun tam da buradan çıkar ve tüm ilişkileri darmadağın eder. Bunun adı iletişimsizlik ve algılayamamadır. Biz uzmanlar olarak, annelere, ebeveynlere ulaştığımız eğitimlerle üçüncü bir yolun olduğunu anlatmaya çalışıyoruz.

Bilinçli Ebeveyn olmak, çocuk gelişimi kitaplarını çok okuyup araştırmaktan öte sevgimizi filtresiz koşulsuz ve kararında vermektir.