Farkındalık Atölyeleri

Kişisel gelişim ve farkındalık atölyelerimiz online  olarakta devam etmekte

Kişisel gelişim eğitimlerimiz eğitim konu başlığı ve grubun dinamiğine göre değişmektedir. Tüm kişisel gelişim eğitim konu başlıklarımız eğitim atölyemiz tarafından gruba özgün olarak geliştirilmektedir.

Kişisel gelişim eğitimleri (Yaşam atölyeleri, Workshop), katılımcıların algılarına, kaygılarına, hayallerine ve yeteneklerine hitap edebilimesi için  psikolog, sosyolog, psikodramatistlerin beraber çalışması doğrultusunda eğitim içeriği hazırlanmakta.

Role playing odaklı, interaktif ve aktuel/kronik sorunlara hitap eden bir yaklaşımla siz değerli katılımcılara destek vermekteyiz. Uzmanımız Soner Koşan moderatörlüğünde gelişen Kişisel Gelişim seminerleri grubun dinamizmine göre özel hazırlanan içeriklerle sizi karşılıyor. Farkındalık Atölyelerimizin içeriğinde yalnızca siz yapabilecekleriniz olacak.

Gruplara katılacak kişi sayısı: Her grubun konusu ve dinamiğine göre değişir. Ortalama 8 – 16 kişi.

Kişisel Gelişim Eğitim Konu Başlıklarımız:

  • Öz Saygı, Öz Sevgi, Öz Şefkat, Öz Değer Eğitimleri:  Öz değer ve özgüveni yükseltmeyi, hayallerimiz ve amaçlarımız arasındaki bağları güçlendirmeyi hedefleyen, yaşadığımız bazı kısır döngü sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışan 4 haftalık eğitimler bütünü. Toplam 3  aşamadan oluşan bu eğitim, öz değer ve öz şefkat arasındaki “benliğimize” odaklanmaktadır.

Eğitim zamanı: Hafta içi 18.30 – 20.30 veya Hafta sonu Cumartesi: 10.00 – 12.00

Eğitim başlangıç tarihi: 8 Şubat, 1 Mart, 1 Nisan  2020,  

Aşağıdaki Kişisel Gelişim Eğitimlerimiz her ay kapalı gruplar halinde açılmakta. Haftasonu ve hafta içi akşam eğitimlerimiz mevcuttur.

  • Zaman adlı atın terkisinde olmak: (Zamanı iyi kullanma ve zaman ile barışarak hedefe varmak)
  • Kırmızı Anahtar: Mantık  ve duyguların birlikteliği. Aşk diye travmalarımıza, mantık diye çıkar ilişkileirmize sarıldık sonra hem aşka hemde mantığa küstük. Bu eğitimle aşk ve mantığımzıla barışıyoruz.
  • Bilinçli Aileler Okulu: 0-16 yaş arası çocukları olan ebveynlere çocuk  gelişimi, iletişim, sorumluluk aşılama, ergenlik ve  tüm sorularınızı kapsar.
  • İlişki yönetimi ve mutluluk: Partnerimizle, sosyal ve iş arkadaşlarımızla olan ilişkileri yönetebilmek, inovatif yaklaşımlar sunabilmek, kariyer hedeflerimizi analiz edebilmeyi amaçlar.
  • Voltranı oluşturmak: Anlama – Algılama ve problem çözebilme. Kararlarımızı nasıl alıyoruz. Kararlarımızı etkileyen faktörler neler? (Travmalar, hayal krıklığı, yalnızlık, hormonlarımız, kültürel yaklaşımalrımız, korkualrımız, alışkanlıklarımız…) Bu eğitimden sonra karar alma süreciniz değişecek. Kendiniz gibi karar alma yöntemi.

Sertifikasyon
Kursumuzu tamamlayan her kişiye ADED ve SONER KOŞAN EĞTİM VE PROJE MERKEZİ tarafından Kişisel Gelişim Atölyesi Katılım Sertifikası verilir.